18 |
St.Lambert - De Greef - Mercier - Yser / IJzer - Rogier - Botanique / Kruidtuin - Madou - Arts-Loi / Kunst-Wet - Porte de Namur / Naamse Poort -
Louise / Louiza - Janson - Vanderkindere - Dieweg - St.-Job / Sint-Job - Fort Jaco |
19 |
Groot-Bijgaarden / Grand Bigart - Schweitzer - Simonis - Yser / IJzer - Rogier - Botanique / Kruidtuin - Madou - Arts-Loi / Kunst-Wet -
Porte de Namur / Naamse Poort - Louise / Louiza - St.Gilles / St.Gillis - Wiels - St.Denis / St.Denijs |
23 |
Bourse / Beurs - Gare Centrale / Centraal Station - rue Belliard / Belliardstraat [back: Schuman - r. de la Loi / Wetstraat] -
av. des Nerviens / Nervierslaan - Porte de Tervuren - Montgomery - Diamant - Meiser - Princesse Elisabeth / Prinses Elisabeth - Schaerbeek / Schaarbeek |
24 |
Bourse / Beurs - Gare Centrale / Centraal Station - rue Belliard / Belliardstraat [back: Schuman - r. de la Loi / Wetstraat] -
La Chasse / De Jacht - Arsenal / Arsenaal - Etterbeek - Buyl - Bois / Bos |
25 |
Bourse / Beurs - Gare Centrale / Centraal Station - rue Belliard / Belliardstraat [back: Schuman - r. de la Loi / Wetstraat] -
La Chasse / De Jacht - Arsenal / Arsenaal - Hankar - Auderghem |
26 |
Bourse / Beurs - Gare Centrale / Centraal Station - rue Belliard / Belliardstraat [back: Schuman - r. de la Loi / Wetstraat] -
La Chasse / De Jacht - Arsenal / Arsenaal - Boileau - Montgomery |
28 |
Bourse / Beurs - Gare Centrale / Centraal Station - rue Belliard / Belliardstraat [back: r. de la Loi / Wetstraat] - Schuman -
Diamant - Meudon - Woluwe St.Lambert |
32 |
Bourse / Beurs - rue du Lombard / Lombardstraat - Palais / Paleizen - Porte de Namur / Naamsepoort - Flagey -
Buyl - Marie-José - Boitsfort / Bosvoorde |
35 |
Porte de Namur / Naamsepoort - La Chasse / De Jacht - La Chasse / De Jacht - Arsenal / Arsenaal - Auderghem - Transvaal |
39 |
Bourse / Beurs - Gare Centrale / Centraal Station - rue Belliard / Belliardstraat [back: Schuman - r. de la Loi / Wetstraat] -
Renaissance - Porte de Tervuren - Montgomery - Woluwe - Stockel / Stokkel |
41 |
Porte de Namur / Naamsepoort - Jourdan - Porte de Tervuren - Montgomery - Woluwe - Stockel / Stokkel |
44 |
Bourse / Beurs - Gare Centrale / Centraal Station - rue Belliard / Belliardstraat [back: Schuman - r. de la Loi / Wetstraat] -
Renaissance - Porte de Tervuren - Montgomery - Woluwe - Forêt de Soignes / Zoniënwoud - Tervuren |
45 |
Porte de Namur / Naamsepoort - Jourdan - Porte de Tervuren - Montgomery - Woluwe - Forêt de Soignes / Zoniënwoud - Tervuren |
52 |
av. de Meysse / Meiseselaan - De Wand - Heembeek - Teichmann - Princesse Elisabeth / Prinses Elisabeth - Verboeckhoven -
Liedts - G. du Nord / Noordstation - Rogier - De Brouckère - Bourse / Beurs - G. du Midi / Zuidstation - Verhaegen - St.Denis / St.Denijs - Stalle - Drogenbos |
55 |
Pl. de la Paix / Vredepl. - Tilleul / Linde - Verboeckhoven - Liedts - G. du Nord / Noordstation - Rogier - De Brouckère -
Bourse / Beurs - G. du Midi / Zuidstation - Porte de Hal / Hallepoort - St.Gilles / St.Gillis - Albert - Uccle / Ukkel - Silence / Stilte |
58 |
Vilvoorde - Machelen - Buda - Teichmann - Liedts - G. du Nord / Noordstation - Rogier - De Brouckère - Bourse / Beurs -
G. du Midi / Zuidstation - Wiels - Forest Centre / Vorst Centrum - St.Denis / St.Denijs - Stalle - Uccle / Ukkel |
62 |
Porte de Tervuren - Dailly - G. du Nord / Noordstation - Rogier - De Brouckère - Bourse / Beurs - G. du Midi / Zuidstation -
G. de l’Ouest / Weststation - Mennekens - Schweitzer - Berchem |
63 |
Scheut - G. de l’Ouest / Weststation - Duchesse de Brabant / Hertogin van Brabant - Porte de Ninove / Ninoofse Poort - Bourse / Beurs -
Madou - Ambiorix - av. Milcamps / Milcampslaan - Meiser |
76 |
Meir - Saint-Guidon / Sint-Guido - Anderlecht - Duchesse de Brabant / Hertogin van Brabant - Porte de Ninove / Ninoofse Poort -
Bourse / Beurs - Madou - Ambiorix - av. Milcamps / Milcampslaan - Meiser |
81 |
Meudon - Montgomery - Porte de Tervuren - La Chasse / De Jacht - Flagey - Janson - St.Gilles / St.Gillis - Verhaegen -
G. du Midi / Zuidstation - Bourse / Beurs - De Brouckère - Rogier - G. du Nord / Noordstation - Bockstael [81C: - St.Lambert - Centenaire / Eeuwfeestwijk] |
90 |
Rogier - G. du Nord / Noordstation - Liedts - av. Rogier / Rogierlaan - Meiser - Diamant - Montgomery - Boileau - Arsenal / Arsenaal -
Etterbeek - Buyl - Bois / Bos - Churchill - Vanderkindere - Albert - St.Gilles / St.Gillis - Verhaegen - G. du Midi / Zuidstation |
92 |
av. de Meysse / Meiseselaan - De Wand - Heembeek - Teichmann - Princesse Elisabeth / Prinses Elisabeth - Verboeckhoven -
Sainte-Marie / Sint-Maria - Botanique / Kruidtuin - Palais / Paleizen - Louise/ Louiza - Janson - Vanderkindere - Danco |
92b |
Schaerbeek / Schaarbeek - Princesse Elisabeth / Prinses Elisabeth - Verboeckhoven - Sainte-Marie / Sint-Maria - Botanique / Kruidtuin - Palais / Paleizen -
Louise/ Louiza - Janson - Vanderkindere - Churchill |
93 |
Schaerbeek / Schaarbeek - Princesse Elisabeth / Prinses Elisabeth - Verboeckhoven - Sainte-Marie / Sint-Maria - Botanique / Kruidtuin - Palais / Paleizen -
Luxembourg - Blyckaerts - Flagey - Brugmann |
94 |
Mercier - Bockstael - Liedts - Sainte-Marie / Sint-Maria - Botanique / Kruidtuin - Palais / Paleizen - Louise / Louiza -
Legrand - Bois / Bos - Buyl - Marie-José |
101 |
G. du Midi / Zuidstation - Porte de Ninove / Ninoofse Poort - Porte de Flandre / Vlaamse Poort - Yser / IJzer - Rogier -
Botanique / Kruidtuin - Madou - Arts-Loi / Kunst-Wet - Porte de Namur / Naamse Poort - Louise/ Louiza - Porte de Hal / Hallepoort -
G. du Midi / Zuidstation [Circular route, both directions] |
102 |
G. du Midi / Zuidstation - G. de l’Ouest / Weststation - Duchesse de Brabant / Hertogin van Brabant - Yser / IJzer - Rogier - Botanique / Kruidtuin -
Madou - Arts-Loi / Kunst-Wet - Porte de Namur / Naamse Poort - Louise/ Louiza - Porte de Hal / Hallepoort - G. du Midi / Zuidstation [Circular route, both directions] |
103 |
Dieleghem / Dielegem - De Greef - Mercier - Jette - Miroir / Spiegel - Simonis - Yser / IJzer - Rogier - Botanique / Kruidtuin -
Madou - Arts-Loi / Kunst-Wet - Porte de Namur / Naamse Poort - Louise / Louiza - Porte de Hal / Hallepoort - G. du Midi / Zuidstation - Saint-Guidon / Sint-Guido - Meir -
Bizet - CERIA / COOVI |
Al |
Rogier - Yser / IJzer - Simonis - Berchem - Zellik - Asse - Affligem - Hekelgem |
G |
Rogier - Yser / IJzer - Bockstael - Pl. St.Lambert - De Wand - Strombeek – Grimbergen |
G* |
Grimbergen - Meise [Shuttle] |
L (1) |
Rouppe - G. du Midi / Zuidstation - Anderlecht - Bizet - St.Kwintens-Lennik - Leerbeek |
L (2) |
Rogier - Yser / IJzer - Bockstael - Pl. St.Lambert - De Wand - Esplanade - Strombeek - Meise - Wolvertem - Londerzeel |
Ni |
Porte de Ninove / Ninoofse Poort - Duchesse de Brabant / Hertogin van Brabant - G. de l’Ouest / Weststation - Scheut - Dilbeek - Ninove |
R |
Rouppe - St.Gilles / St.Gillis - Chaussée de Waterloo / Waterloose Steenweg - Fort Jaco - St. Genesius-Rode |
S |
Rogier - Yser / IJzer - Bockstael - Pl. St.Lambert - De Wand - Beven – Vilvoorde |
V |
Rouppe - St.Gilles / St.Gillis - Chaussée de Waterloo / Waterloose Steenweg - St.Job |
W |
Rogier - Yser / IJzer - Bockstael - Pl. St.Lambert - Wemmel |