1 |
Petřiny - Střešovice - Špejchar -
Stadion Sparty - Strossmayer náměstí - Vltavská - Dělnická - Libeňský most - Palmovka - Ohrada - Spojovací |
2 |
Petřiny - Střešovice - Dejvická - Podbaba [Day service on weekdays only] |
3 |
Kobylisy/Březiněveská - Ke stírce - Bulovka - Balabenka - Palmovka - Sokolovská - Florenc -
Praha Masarykovo nádraží (Prague Masaryk Station) - Jindříšská - Lazarská - Karlovo náměstí - Moráň - Výtoň -
Podolí - Braník - Nadraží Modřany - Levského [Every second trip is Kobylisy/Březiněveská - Braník only] |
4 |
Kotlářka - Anděl - Palackého most - Moráň - Karlovo náměstí - I. P. Pavlova -
Náměstí Míru - Čechovo náměstí - Vršovice - Kubánské náměstí [Day service on weekdays only] |
5 |
Černokostelecká - Vinice - Židovské hřbitovy (Jewish Cemetery) - Olšanské hřbitovy (Olšany Cemetery) - Flora - Olšanské náměstí -
Praha hlavní nádraží (Main Station) - Praha Masarykovo nádraží (Prague Masaryk Station) - Náměstí Republiky - Švermův most -
Strossmayer náměstí - Špejchar [Weekday rush hours only: - Dejvická - Vokovice - Divoká Šárka] |
6 |
[Morning rush hours only: Sídliště Barrandov - Hlubočepy - Lihovar - ] Smíchovské Nádraží - Na Knižecí -
Anděl - Újezd - Most Legií - Národní divadlo - Perštýn - Lazarská - Karlovo náměstí - Moráň - Vyšehrad -
Jaromírova - Otakarova - Horky - Spořilov [Day service on weekdays only] |
7 |
Radlická - Na Knižecí - Anděl - Palackého most - Výtoň - Vyšehrad -
Jaromírova - Otakarova - Vršovice - Průběžná - Vinice - Černokostelecká - Ústřední dílny DP [In the evenings, and on weekends, every second trip is to Černokostelecká only] |
8 |
Starý Hloubětín - Harfa - Balabenka - Palmovka - Sokolovská - Florenc - Náměstí Republiky -
Švermův most - Malostranská - Dejvická - Podbaba |
9 |
Spojovací - Ohrada - Nákladové nádraží Žižkov - Olšanské náměstí - Praha hlavní nádraží (Main Station) - Jindříšská -
Lazarská - Perštýn - Národní divadlo (National Theatre) -
Most Legií - Újezd - Anděl - Kotlářka - Motol - Sídliště Řepy |
10 |
Sídliště Ďáblice - Kobylisy/Březiněveská - Ke stírce - Bulovka - Balabenka - Palmovka - Ohrada -
- Nákladové nádraží Žižkov - Židovské hřbitovy (Jewish Cemetery) - Olšanské hřbitovy (Olšany Cemetery) - Flora -
Náměstí Míru - I. P. Pavlova - Karlovo náměstí - Moráň - Palackého most - Anděl - Kotlářka - Motol - Sídliště Řepy |
11 |
Olšanské hřbitovy (Olšany Cemetery) - Flora - Muzeum - I.P.Pavlova - Otakarova - Náměstí bratří Synků - Horky - Spořilov
[In the morning and during the day on weekdays, every second trip is to Náměstí bratří Synků only] |
12 |
Palmovka - Libeňský most - Ortenovo náměstí - Dělnická - Nádr. Holešovice - Výstaviště - Holešovice -
Strossmayer nám. - Stadion Sparty - Špejchar - Malostranská - Újezd - Anděl - Smíchovské Nádraží - Lihovar - Hlubočepy - Sídliště Barrandov |
14 |
Ortenovo náměstí - Dělnická - Vltavská - Hlávkův most -
Praha Masarykovo nádraží (Prague Masaryk Station) - Jindříšská - Lazarská - Myslíkova - Palackého most
- Anděl - Na Knižecí - Smíchovské Nádraží - Lihovar - Hlubočepy - Sídliště Barrandov |
16 |
Lehovec - Starý Hloubětín - Nový Hloubětín - Vysočany - Balabenka - Palmovka - Ohrada - Nákladové nádraží Žižkov - Židovské hřbitovy (Jewish Cemetery) -
Olšanské hřbitovy (Olšany Cemetery) - Flora - Náměstí Míru - I.P.Pavlova - Karlovo náměstí -
Moráň - Palackého most - Anděl - Kotlářka [Weekday rush hours only: - Motol - Sídliště Řepy] |
17 |
Vozovna Kobylisy - Kobylisy/Březiněveská - Ke stírce - Trojská - Nádr. Holešovice - Výstaviště - Holešovice -
Čechův most - Národní divadlo (National Theatre) - Výtoň - Podolí - Braník - Nadraží Modřany - Levského
[With the exception of morning and afternoon rush hours, every second trip is operated Výstaviště - Levského only] |
18 |
Petřiny - Střešovice - Špejchar - Hradčany - Malostranská - Mánesův most -
Národní divadlo (National Theatre) - Perštýn - Karlovo náměstí - Vyšehrad - Jaromírova - Otakarova - Náměstí bratří Synků - Pankrác |
20 |
Divoká Šárka - Vokovice - Dejvická - Malostranská - Mála Strana - Újezd - Anděl - Smíchovské Nádraží - Lihovar - Hlubočepy - Sídliště Barrandov |
22 |
Bílá Hora - Vypich - Královka - Hradčany - Malostranská - Mála Strana - Újezd - Most Legií - Národní divadlo (National Theatre) - Perštýn -
Perštýn - Lazarská - Karlovo náměstí - I.P.Pavlova - Náměstí Míru - Čechovo náměstí - Vršovice -
Průběžná - Strašnice - Zahradní Město - Hostivař |
24 |
Ortenovo náměstí - Nádr. Holešovice - Výstaviště - Holešovice - Strossmayer nám. - Švermův most - Náměstí Republiky -
Praha Masarykovo nádraží (Prague Masaryk Station) - Jindřišská - Lazarská - Karlovo náměstí - Moráň - Vyšehrad -
Jaromírova - Otakarova - Vršovice - Kubánské náměstí |
25 |
Vypich - Královka - Hládkov - Špejchar - Stadion Sparty - Strossmayer nám. - Vltavská - Dělnická - Libeňský most - Palmovka -
Balabenka - Harfa - Starý Hloubětín - Lehovec |
26 |
Divoká Šárka - Vokovice - Dejvická - Špejchar - Stadion Sparty - Strossmayer nám. -
Švermův most - Náměstí Republiky - Praha Masarykovo nádraží (Prague Masaryk Station) -
Praha hlavní nádraží (Main Station) - Olšanské náměstí - Nákladové nádraží Žižkov - Židovské hřbitovy (Jewish Cemetery) - Vinice - Průběžná - Strašnice - Zahradní Město - Hostivař |