Note: Names of streets, squares etc. used below and on the maps are as they are today.
1 |
Salwator – Kościuszki – Filharmonia – Westerplatte – Lubicz – Rondo Mogilskie - Mogilska - Wieczysta –
Al. Jana Pawla II - Bieńczyce |
2 |
Salwator – Kościuszki – Filharmonia – Dunajewskiego – Basztowa – Lubicz – Rakowicka - Rakowicki |
3 |
Dworzec Towarowy – Długa – Basztowa - Westerplatte - Starowiślna – Wielicka - Prokocim |
4 |
Bronowice – Królewska - Dunajewskiego – Basztowa – Lubicz – Rondo Mogilskie - Mogilska -
Wieczysta – Al. Jana Pawla II – Pl. Centralny - Al. Solidarności - Cahts - Mrozowa - Walcownia |
5 |
Dworzec Główny – Rondo Mogilskie - Mogilska - Wieczysta – Al. Jana Pawla II –
Kocmyrzowska - Wzgórza Krzesławickie |
6 |
Salwator – Kościuszki – Filharmonia – Stradom – Korona - Wielicka – Prokocim |
7 |
Dworzec Towarowy – Długa – Dunajewskiego - Filharmonia – Starowiślna – Gzegórzecka -
Rondo Gzegórzeckie – Al. Pokoju - Dąbie |
8 |
Bronowice – Królewska - Dunajewskiego – Filharmonia – Stradom –
Korona – Łagiewniki – Borek Fałęcki |
9 |
Dworzec Główny – Rondo Mogilskie – Rondo Gzegórzeckie –
Gzegórzecka - Starowiślna – Wielicka – Prokocim |
10 |
Łagiewniki – Korona – Stradom - Westerplatte – Lubicz –
Rondo Mogilskie - Mogilska - Wieczysta |
11 |
Łagiewniki – Korona – Starowiślna - Gzegórzecka – Rondo Gzegórzeckie –
Rondo Mogilskie – Lubicz – Rakowicka – Rakowicki |
12 |
Bronowice – Królewska - Dunajewskiego – Basztowa – Lubicz – Rakowicka – Rakowicki |
13 |
Bronowice – Królewska - Dunajewskiego – Basztowa – Westerplatte - Starowiślna – Wielicka - Prokocim |
14 |
Bieńczyce – Kocmyrzowska - Cahts - Kopiec Wandy – Cementownia |
15 |
Dworzec Główny – Rondo Mogilskie - Mogilska - Wieczysta –
Al. Jana Pawla II – Pl. Centralny - Kopiec Wandy – Cementownia |
16 |
Bieńczyce - Pl. Centralny - Al. Solidarności - Cahts - Mrozowa – Walcownia |
17 |
Cichy Kącik – Al. 3 Maja - Dunajewskiego – Basztowa – Lubicz –
Rondo Mogilskie – Rondo Gzegórzeckie – Al. Pokoju – Dąbie |
18 |
Cichy Kącik – Al. 3 Maja – Filharmonia - Starowiślna – Plaszów |
19 |
Dworzec Towarowy – Długa – Basztowa - Westerplatte - Starowiślna – Korona - Łagiewniki |
20 |
Bieńczyce - Pl. Centralny - Kopiec Wandy – Cementownia |
21 |
Salwator – Kościuszki – Filharmonia – Dunajewskiego – Długa - Dworzec Towarowy |
22 |
Dajwor - Starowiślna - Gzegórzecka – Rondo Gzegórzeckie –
Al. Pokoju – Pl. Centralny - Al. Solidarności - Cahts - Wzgórza Krzesławickie |
22b |
Most Grundwaldzki - Stradom – Dietla - Gzegórzecka – Rondo Gzegórzeckie – Al. Pokoju – Dąbie |
23 |
Wzgórza Krzesławickie - Cahts - Kopiec Wandy – Cementownia |
24 |
Dworzec Główny – Rondo Mogilskie - Mogilska -
Wieczysta – Al. Jana Pawla II – Kocmyrzowska - Mrozowa – Walcownia |